Cena za opakowanie: 1 159,00 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Dane techniczne
Dane techniczne
| Kształt | Prostokąt |
| Materiał | Kompozyt sanitarny |
| Wysokość | 3.2 cm |
| Średnica odpływu | 90 mm |
| Wyposażenie | Kratka maskująca i syfon odpływowy |
| Odpływ | Z boku |
| Dłuższy bok | 120 cm |
| Krótszy bok | 80 cm |
| Kolor | Czarny |
| ID produktu | #41637 |
Opis
Besco Vexo Black 120x80 BVB-120-80-P czarny kompozytowy brodzik prysznicowy- podstawowe informacje o brodziku:
Dane techniczne :
- kolor: czarny
- materiał: kompozyt
- powierzchnia: strukturalna
- wymiar: 1200x800 mm
- wysokość: 32 mm
- montaż: na posadzce/wpuszczany
