Cena za opakowanie: 909,00 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Dane techniczne
Dane techniczne
| Kształt | Kwadrat |
| Materiał | Kompozyt sanitarny |
| Wysokość | 3.2 cm |
| Średnica odpływu | 90 mm |
| Wyposażenie | Kratka maskująca i syfon odpływowy |
| Odpływ | Z boku |
| Dłuższy bok | 80 cm |
| Krótszy bok | 80 cm |
| Kolor | Biały |
| ID produktu | #41619 |
Opis
Besco Vexo 80x80 BV-80-80-K kompozytowy biały brodzik prysznicowy- podstawowe informacje o brodziku:
Dane techniczne :
- kolor: biały
- powierzchnia: strukturalna
- materiał: kompozyt
- wymiar: 800x800 mm
- wysokość: 32 mm
- montaż: na posadzce/wpuszczany
