Besco Duo Slide Black 80x195 PDSB-80 czarny panel boczny do przesuwnych drzwi prysznicowych Duo Slide Black
Cena za opakowanie: 669,00 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Dane techniczne
Dane techniczne
| Producent | Besco |
| Kolor | Czarny |
| Grubość szkła | 6 mm |
| Dłuższy bok | 80 cm |
| Wysokość | 195 cm |
| Wypełnienie | Szkło przezroczyste |
| W zestawie | Kabina bez brodzika |
| Mocowanie | Uniwersalne |
| ID produktu | #41613 |
Opis
Besco Duo Slide Black 80x195 PDSB-80 czarny panel boczny do przesuwnych drzwi prysznicowych Duo Slide Black- podstawowe informacje o kabinie:
Dane techniczne :
- kolor: czarny
- typ kabiny: panel boczny
- szkło: przezroczyste
- wymiar: 80x195 cm
