Cena za opakowanie: 1 225,00 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Dane techniczne
Dane techniczne
| Producent | Besco |
| Kolor | Chrom |
| Grubość szkła | 6 mm |
| Dłuższy bok | 130 cm |
| Wysokość | 195 cm |
| Wejście | Drzwi rozsuwane |
| Wypełnienie | Szkło przezroczyste |
| W zestawie | Kabina bez brodzika |
| Mocowanie | Uniwersalne |
| ID produktu | #41604 |
Opis
Besco Duo Slide 130x195 DDS-130 chromowane przesuwne drzwi do wnęki prysznicowej- podstawowe informacje o kabinie:
Dane techniczne :
- kolor: chrom
- typ kabiny: drzwi przesuwne
- szkło: przezroczyste
- szerokość wejścia:51,5 cm
- wymiar: 130x195 cm
