Besco Axim Ultraslim Stone Effect New 110x90 #BAX-119-PCN czarny kompozytowy prostokątny brodzik prysznicowy
Cena za opakowanie: 1 135,00 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Opis
Besco Axim Ultraslim Stone Effect New 110x90 #BAX-119-PCN czarny kompozytowy prostokątny brodzik prysznicowy- podstawowe informacje o brodziku:
Dane techniczne :
- kolor: czarny
- materiał: kompozyt
- powierzchnia: strukturalna
- wymiar: 1100x900 mm
- wysokość: 45 mm
- montaż: na posadzce/wpuszczany
Dane techniczne
| Kształt | Prostokąt |
| Materiał | Kompozyt sanitarny |
| Wysokość | 4.5 cm |
| Średnica odpływu | 50 mm |
| Wyposażenie | Kratka maskująca i syfon odpływowy |
| Odpływ | Z boku |
| Dłuższy bok | 110 cm |
| Krótszy bok | 90 cm |
| Kolor | Czarny |
| ID produktu | #41656 |
