Cena za opakowanie: 580,00 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Opis
Besco Axim Ultraslim 80x80 #BAX-80-KW biały akrylowy brodzik prysznicowy- podstawowe informacje o brodziku:
Dane techniczne :
- kolor: biały
- materiał: akryl sanitarny
- powierzchnia: gładka
- wymiar: 800x800 mm
- wysokość: 45 mm
- montaż: na posadzce/wpuszczany
Dane techniczne
| Kształt | Kwadrat |
| Materiał | Akrylowy |
| Wysokość | 4.5 cm |
| Średnica odpływu | 50 mm |
| Wyposażenie | Kratka maskująca i syfon odpływowy |
| Odpływ | Z boku |
| Dłuższy bok | 80 cm |
| Krótszy bok | 80 cm |
| Kolor | Biały |
| ID produktu | #41659 |
