APE Havana Ash 22,5x90 płytki drewnopodobne gresowe
Cena za opakowanie: 218,38 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Dane techniczne
Dane techniczne
| Ilość metrów w kartonie | 1,22 m2 |
| Producent | APE-Hiszpania |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 6 szt. |
| Przeznaczenie | Płytki na ściany i podłogi |
| Grubość (mm) | 8,30 mm |
| Waga opakowania (kg) | 22,85 kg |
| Rodzaj powierzchni | Matowa |
| Mrozoodporność | Tak |
| Rektyfikowane krawędzie | Nie |
| Format | 20x90 cm |
| Kolor | Szary |
| Kształt | Prostokąt |
| ID produktu | #36927 |
Opis
