APE/Carmen Yoho Fundy Nut Rect 90x90 płytki drewnopodobne gresowe
Cena za opakowanie: 234,09 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Dane techniczne
Dane techniczne
| Ilość metrów w kartonie | 0,81 m2 |
| Producent | APE-Hiszpania |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 1 szt. |
| Przeznaczenie | Płytki na ściany i podłogi |
| Grubość (mm) | 9,90 mm |
| Waga opakowania (kg) | 17,96 kg |
| Rodzaj powierzchni | Matowa |
| Mrozoodporność | Tak |
| Rektyfikowane krawędzie | Tak |
| Format | 90x90 cm |
| Kolor | Brązowy |
| Kształt | Kwadrat |
| ID produktu | #42887 |
Opis
