APE/Carmen Vintage Hextra Graphite 10x20 płytki ścienne sześciokątne
Cena za opakowanie: 154,50 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Dane techniczne
Dane techniczne
| Ilość metrów w kartonie | 0,50 m2 |
| Producent | APE-Hiszpania |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 36 szt. |
| Przeznaczenie | Płytki na ściany |
| Grubość (mm) | 8,30 mm |
| Waga opakowania (kg) | 7,52 kg |
| Rodzaj powierzchni | Połysk |
| Mrozoodporność | Nie |
| Rektyfikowane krawędzie | Nie |
| Format | 10x20 cm |
| Kolor | Grafitowy |
| Kształt | Nieregularny |
| ID produktu | #42870 |
Opis
