APE/Carmen Tennessee White 5,2x16,1 płytki ścienne cegiełki
Cena za opakowanie: 176,79 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Dane techniczne
Dane techniczne
| Ilość metrów w kartonie | 0,71 m2 |
| Producent | APE-Hiszpania |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 85 szt. |
| Przeznaczenie | Płytki na ściany |
| Grubość (mm) | 7,50 mm |
| Waga opakowania (kg) | 9,38 kg |
| Rodzaj powierzchni | Połysk |
| Mrozoodporność | Nie |
| Rektyfikowane krawędzie | Nie |
| Format | 5x20 cm |
| Kolor | Biały |
| Kształt | Prostokąt |
| ID produktu | #42737 |
Opis
