APE/Carmen Tennessee Brown 13,8x13,8 płytki betonowe gresowe
Cena za opakowanie: 137,50 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Dane techniczne
Dane techniczne
| Ilość metrów w kartonie | 0,50 m2 |
| Producent | APE-Hiszpania |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 26 szt. |
| Przeznaczenie | Płytki na ściany i podłogi |
| Grubość (mm) | 8,50 mm |
| Waga opakowania (kg) | 8,78 kg |
| Rodzaj powierzchni | Satyna |
| Mrozoodporność | Tak |
| Rektyfikowane krawędzie | Nie |
| Format | 14x14 cm |
| Kolor | Brązowy |
| Kształt | Kwadrat |
| ID produktu | #42730 |
Opis
