APE/Carmen Stardust Naive 6x25 płytki cegiełki gresowe
Cena za opakowanie: 172,32 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Dane techniczne
Dane techniczne
| Ilość metrów w kartonie | 0,48 m2 |
| Producent | APE-Hiszpania |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 32 szt. |
| Przeznaczenie | Płytki na ściany i podłogi |
| Grubość (mm) | 7,60 mm |
| Waga opakowania (kg) | 8,60 kg |
| Rodzaj powierzchni | Połysk |
| Mrozoodporność | Tak |
| Rektyfikowane krawędzie | Nie |
| Format | 5x25 cm |
| Kolor | Niebieski |
| Kształt | Prostokąt |
| ID produktu | #42573 |
Opis
