APE/Carmen Rombo Snap White 15x25,9 płytki ścienne romby
Cena za opakowanie: 250,14 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Dane techniczne
Dane techniczne
| Ilość metrów w kartonie | 0,66 m2 |
| Producent | APE-Hiszpania |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 34 szt. |
| Przeznaczenie | Płytki ścienne |
| Grubość (mm) | 8,20 mm |
| Waga opakowania (kg) | 9,61 kg |
| Rodzaj powierzchni | Połysk |
| Mrozoodporność | Nie |
| Rektyfikowane krawędzie | Nie |
| Format | 15x25 cm |
| Kolor | Biały |
| Kształt | Romb |
| ID produktu | #42407 |
Opis
