APE/Carmen Reality Refraction Sahara 7,5x30 płytki ścienne dekoracyjne cegiełki
Cena za opakowanie: 265,05 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Dane techniczne
Dane techniczne
| Ilość metrów w kartonie | 0,95 m2 |
| Producent | APE- Hiszpania |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 42 szt. |
| Przeznaczenie | Płytki ścienne |
| Grubość (mm) | 12,30 mm |
| Waga opakowania (kg) | 14,28 kg |
| Rodzaj powierzchni | Połysk |
| Mrozoodporność | Nie |
| Rektyfikowane krawędzie | Nie |
| Format | 7,5x30 cm |
| Kolor | Żółty |
| Kształt | Prostokąt |
| ID produktu | #42138 |
Opis
