APE/Carmen Klen Macba Rose Quartz 23x26 płytki heksagonalne gresowe
Cena za opakowanie: 201,75 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Dane techniczne
Dane techniczne
| Ilość metrów w kartonie | 0,75 m2 |
| Producent | APE-Hiszpania |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 16 szt. |
| Przeznaczenie | Płytki na ściany i podłogi |
| Grubość (mm) | 8,20 mm |
| Waga opakowania (kg) | 13,93 kg |
| Rodzaj powierzchni | Matowa |
| Mrozoodporność | Tak |
| Rektyfikowane krawędzie | Nie |
| Format | 20x30 cm |
| Kolor | Różowy |
| Kształt | Heksagon |
| ID produktu | #41296 |
Opis
