APE/Carmen Klen Gamy Palladium 25x75 płytki ścienne dekoracyjne
Cena za opakowanie: 260,69 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Dane techniczne
Dane techniczne
| Ilość metrów w kartonie | 1,31 m2 |
| Producent | APE-Hiszpania |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 7 szt. |
| Przeznaczenie | Płytki ścienne |
| Grubość (mm) | 9,60 mm |
| Waga opakowania (kg) | 20,31 kg |
| Rodzaj powierzchni | Satyna |
| Mrozoodporność | Nie |
| Rektyfikowane krawędzie | Nie |
| Format | 25x75 cm |
| Kolor | Zielony |
| Kształt | Prostokąt |
| ID produktu | #41216 |
Opis
