Cena za opakowanie: 365,05 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Opis
Aparici Rug Grey Natural 49,75x99,55 płytka gresowa pachworkowa - podstawowe informacje o płytce:
Dane techniczne
| Ilość metrów w kartonie | 1,49 m2 |
| Producent | Aparici - Hiszpania |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 3 szt. |
| Przeznaczenie | Płytki na ściany i podłogi |
| Grubość (mm) | 10 mm |
| Waga opakowania (kg) | 34,1 kg |
| Rodzaj powierzchni | Matowa |
| Mrozoodporność | Tak |
| Rektyfikowane krawędzie | Tak |
| Format | 50x100 cm |
| Kolor | Szary |
| Kształt | Prostokąt |
| ID produktu | #60479 |
