Cena za opakowanie: 347,90 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Opis
Aparici Rug Blue Natural 59,55x59,55 płytka gresowa pachworkowa - podstawowe informacje o płytce:
Dane techniczne
| Ilość metrów w kartonie | 1,42 m2 |
| Producent | Aparici - Hiszpania |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 4 szt. |
| Przeznaczenie | Płytki na ściany i podłogi |
| Grubość (mm) | 10 mm |
| Waga opakowania (kg) | 31,75 kg |
| Rodzaj powierzchni | Matowa |
| Mrozoodporność | Tak |
| Rektyfikowane krawędzie | Tak |
| Format | 60x60 cm |
| Kolor | Niebieski |
| Kształt | Kwadrat |
| ID produktu | #60469 |
