Cena za opakowanie: 289,98 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Opis
Alfalux Pastelli Pro Turchese Matt T202765 30x90 płytka monokolor - podstawowe informacje o płytce:
Dane techniczne
| Ilość metrów w kartonie | 1,62 m2 |
| Producent | Alfalux- Włochy |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 6 sztuk |
| Przeznaczenie | Płytki na ściany i podłogi |
| Grubość (mm) | 6 mm |
| Waga opakowania (kg) | 23,00 kg |
| Rodzaj powierzchni | Matowa |
| Mrozoodporność | Tak |
| Rektyfikowane krawędzie | Tak |
| Format | 30x90 cm |
| Kolor | Turkusowy |
| Kształt | Prostokąt |
| ID produktu | #58801 |
