Cena za opakowanie: 361,58 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Opis
Alfalux Pastelli Pro Camelia Matt T202735 45x90 płytka monokolor - podstawowe informacje o płytce:
Dane techniczne
| Ilość metrów w kartonie | 2,02 m2 |
| Producent | Alfalux- Włochy |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 5 sztuk |
| Przeznaczenie | Płytki na ściany i podłogi |
| Grubość (mm) | 6 mm |
| Waga opakowania (kg) | 25,00 kg |
| Rodzaj powierzchni | Matowa |
| Mrozoodporność | Tak |
| Rektyfikowane krawędzie | Tak |
| Format | 45x90 cm |
| Kolor | Kremowy/Beżowy |
| Kształt | Prostokąt |
| ID produktu | #58779 |
