Cena za opakowanie: 643,95 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Opis
Alfalux Canova Pro Greystone Lucido T202485 90x90 imitacja marmuru - podstawowe informacje o płytce:
Dane techniczne
| Ilość metrów w kartonie | 2,43 m2 |
| Producent | Alfalux- Włochy |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 3 sztuki |
| Przeznaczenie | Płytki na ściany i podłogi |
| Grubość (mm) | 6 mm |
| Waga opakowania (kg) | 42,00 kg |
| Rodzaj powierzchni | Połysk |
| Mrozoodporność | Tak |
| Rektyfikowane krawędzie | Tak |
| Format | 90x90 cm |
| Kolor | Szary |
| Kształt | Kwadrat |
| ID produktu | #58678 |
