ABK Out.20 LAB325 Base Ash Nat. Rett. 60x120-20mm gresowe płyty tarasowe imitujące beton
Cena za 6 opakowania (min. zamówienie): 1 637,28 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Opis
ABK Out.20 LAB325 Base Ash Nat. Rett. 60x120-20mm gresowe płyty tarasowe imitujące beton- podstawowe informacje o płytce :
Dane techniczne
| Ilość metrów w kartonie | 0,72 m2 |
| Producent | ABK-Włochy |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 1 szt. |
| Przeznaczenie | Płyty tarasowe |
| Grubość (mm) | 20 mm |
| Waga opakowania (kg) | 33 kg |
| Rodzaj powierzchni | Matowa |
| Mrozoodporność | Tak |
| Rektyfikowane krawędzie | Tak |
| Format | 60x120 cm |
| Kolor | Szary |
| Kształt | Prostokąt |
| Min. ilość opakowań | 6 |
| ID produktu | #45501 |
