ABK LAB325 Base Taupe 80x80 płytki betonowe gresowe
Cena za 3 opakowania (min. zamówienie): 917,76 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Opis
ABK LAB325 Base Taupe 80x80 - podstawowe informacje o płytce :
Dane techniczne
| Ilość metrów w kartonie | 1,28 m2 |
| Producent | ABK- Włochy |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 2 szt. |
| Przeznaczenie | Płytki na ściany i podłogi |
| Grubość (mm) | 9,00 mm |
| Waga opakowania (kg) | 25,60 kg |
| Rodzaj powierzchni | Matowa |
| Mrozoodporność | Tak |
| Rektyfikowane krawędzie | Tak |
| Format | 80x80 cm |
| Kolor | Szary |
| Kształt | Kwadrat |
| Min. ilość opakowań | 3 |
| ID produktu | #45478 |
