ABK Atlantis Sand Rett. 90x90 płytki kamienne gresowe
Cena za 3 opakowania (min. zamówienie): 1 258,74 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Opis
ABK Atlantis Sand Rett. 90x90 - podstawowe informacje o płytce
Dane techniczne
| Ilość metrów w kartonie | 1,62 m2 |
| Producent | ABK- Włochy |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 2 szt. |
| Przeznaczenie | Płytki na ściany i podłogi |
| Grubość (mm) | 8,50 mm |
| Waga opakowania (kg) | 32,40 kg |
| Rodzaj powierzchni | Matowa |
| Mrozoodporność | Tak |
| Rektyfikowane krawędzie | Tak |
| Format | 90x90 cm |
| Kolor | Kremowy/Beżowy |
| Kształt | Kwadrat |
| Min. ilość opakowań | 3 |
| ID produktu | #45374 |
