Cena za opakowanie: 149,46 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Opis
Industrialny szyk w lśniącej odsłonie z płytką WOW Rebels Grey Gloss 5x15
Płytka ścienna WOW Rebels Grey Gloss 5x15 łączy surowość szarości z eleganckim, lustrzanym połyskiem. Hiszpańska marka WOW Design stworzyła smukłą cegiełkę wyróżniającą się lekko pofalowaną, rzemieślniczą powierzchnią. W lśniącej wersji Gloss struktura ta pięknie odbija światło, optycznie powiększając i ożywiając przestrzeń. Uniwersalny, szary odcień stanowi doskonałe tło dla matowej armatury, surowego betonu czy naturalnego drewna. Format 5x15 cm zapewnia pełną swobodę układania – od tradycyjnej mijanki, przez pionowe pasy, po stylową jodełkę. To wspaniały materiał wykończeniowy do wnętrz w stylu nowoczesnym, loftowym oraz wabi-sabi.
Hiszpańska jakość premium i łatwe czyszczenie
Wybierając kolekcję WOW Rebels, stawiają Państwo na sprawdzoną hiszpańską ceramikę o doskonałych parametrach technicznych. Szkliwiona, błyszcząca powierzchnia wariantu Grey Gloss jest nie tylko efektowna, ale i niezwykle praktyczna. Gładka powłoka stanowi barierę dla wilgoci i znacznie ułatwia codzienne sprzątanie. Sprawia to, że szara cegiełka jest niezawodnym wyborem do wymagających stref mokrych, takich jak kabina prysznicowa czy ściana nad blatem kuchennym. Inwestycja w oryginalne produkty marki WOW to pewność wyboru trwałego koloru oraz rzemieślniczego blasku, który przetrwa dekady w nienagannym stanie.
Dane techniczne
| Ilość metrów w kartonie | 0,53 m2 |
| Producent | WOW - Hiszpania |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 75 szt. |
| Przeznaczenie | Płytki ścienne |
| Grubość (mm) | 8,5 mm |
| Waga opakowania (kg) | 10 kg |
| Rodzaj powierzchni | Połysk |
| Mrozoodporność | Tak |
| Rektyfikowane krawędzie | Nie |
| Format | 5x15 cm |
| Kolor | Szary |
| Kształt | Prostokąt |
| ID produktu | #52503 |
