Cena za opakowanie: 73,95 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Opis
Vives Root Bold 13x13 brązowa płytka ścienna rystykalna - podstawowe informacje o płytce
Dane techniczne
| Ilość metrów w kartonie | 0.51 m2 |
| Producent | Vives - Hiszpania |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 30 szt. |
| Przeznaczenie | Płytki ścienne |
| Grubość (mm) | 10 mm |
| Waga opakowania (kg) | 19,00 kg |
| Rodzaj powierzchni | Matowa |
| Mrozoodporność | Nie |
| Rektyfikowane krawędzie | Nie |
| Format | 15x15 cm |
| Kolor | Brązowy |
| Kształt | Kwadrat |
| ID produktu | #61620 |
