Cena za opakowanie: 172,05 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Opis
Vives Nikoi Verbier-R 19,4x120 - podstawowe informacje o płytce
Dane techniczne
| Ilość metrów w kartonie | 0,93 m2 |
| Producent | Vives - Hiszpania |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 4 szt. |
| Przeznaczenie | Płytki na podłogi i ściany |
| Grubość (mm) | 11 mm |
| Waga opakowania (kg) | 24 kg |
| Rodzaj powierzchni | Matowa |
| Mrozoodporność | Tak |
| Rektyfikowane krawędzie | Tak |
| Format | 20x120 cm |
| Kolor | Biały |
| Kształt | Prostokąt |
| ID produktu | #30964 |
