Cena za 6 opakowania (min. zamówienie): 4 848,00 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Opis
Vives Marblelous Pietra Wailea 118,9x108,5 - podstawowe informacje o płytce
Dane techniczne
| Ilość metrów w kartonie | 1,01 m2 |
| Producent | Vives - Hiszpania |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 1 szt. |
| Przeznaczenie | Płytki na ściany i podłogi |
| Grubość (mm) | 11 mm |
| Waga opakowania (kg) | 25 kg |
| Rodzaj powierzchni | Matowa |
| Mrozoodporność | Tak |
| Rektyfikowane krawędzie | Tak |
| Format | 120x120 cm |
| Kolor | Czarny |
| Kształt | Kwadrat |
| Min. ilość opakowań | 6 |
| ID produktu | #30919 |
