Cena za opakowanie: 158,40 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Opis
Vives Farnese Mancini Rosa 30x30 - podstawowe informacje o płytce
Dane techniczne
| Ilość metrów w kartonie | 0,99 m2 |
| Producent | Vives - Hiszpania |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 11 szt. |
| Przeznaczenie | Płytki na ściany i podłogi |
| Grubość (mm) | 8,2 mm |
| Waga opakowania (kg) | 19,00 kg |
| Rodzaj powierzchni | Matowa |
| Mrozoodporność | Tak |
| Rektyfikowane krawędzie | Nie |
| Format | 30x30 cm |
| Kolor | Różowy |
| Kształt | Kwadrat |
| ID produktu | #33412 |
