Cena za opakowanie: 157,50 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Opis
Vives Altea Calpe Cemento 30x60 - podstawowe informacje o płytce
Dane techniczne
| Ilość metrów w kartonie | 1,26 m2 |
| Producent | Vives - Hiszpania |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 7 szt. |
| Przeznaczenie | Płytki na ściany i podłogi |
| Grubość (mm) | 8,2 mm |
| Waga opakowania (kg) | 32 kg |
| Rodzaj powierzchni | Matowa |
| Mrozoodporność | Tak |
| Rektyfikowane krawędzie | Nie |
| Format | 30x60 cm |
| Kolor | Szary |
| Kształt | Prostokąt |
| ID produktu | #25518 |
