Cena za opakowanie: 184,26 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Opis
Tuscania Grey Soul Dark 61x61 - podstawowe informacje o płytce
Tuscania Grey Soul to kolekcja płytek tarasowych dla osób stawiających na jakość, którą gwarantuje włoski producent. Nowoczesny wygląd i różnorodność kolorów gwarantują, że każdy znajdzie coś dla siebie. Mrozoodporność jest ich dodatkowym atutem, dlatego sprawdzą się na każdym tarasie.
Dane techniczne
| Ilość metrów w kartonie | 0,74 m2 |
| Producent | Cotto Tuscania - Włochy |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 2 szt. |
| Przeznaczenie | Płyty tarasowe |
| Grubość (mm) | 20 mm |
| Waga opakowania (kg) | 35 kg |
| Rodzaj powierzchni | Matowa |
| Mrozoodporność | Tak |
| Rektyfikowane krawędzie | Tak |
| Format | 60x60 cm |
| Kolor | Szary |
| Kształt | Kwadrat |
| ID produktu | #1330 |
