Cena za opakowanie: 295,35 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Opis
Torano White Lappato Tubądzin - aranżacje i zastosowanie
Jeśli szukasz materiału, który zapewni Twojemu wnętrzu nowoczesny wygląd, idealnym wyborem będzie Tubądzin Torano White Lappato. Aranżacje, które stworzysz z ich pomocą będą minimalistyczne i eleganckie jednocześnie. Gres Torano White Lappato łączy w sobie surowość struktury betonu z klasyczną bielą, w której przebijają się delikatne odcienie szarości. Rektyfikowane krawędzie pozwalają na zestawianie elementów w odległościach zaledwie 2 mm, co tworzy spójne, niemal jednolite wykończenie o dużych walorach estetycznych.
Wszechstronność zastosowania to kolejna zaleta Tubądzin Torano White. Łazienka, salon, kuchnia, hol, sypialnia - ułożenie tych samych kafelków we wszystkich strefach pozwala ujednolicić wnętrze, a także optycznie je powiękdza.
Gres Torano White Lappato jest świetną bazą do stylu minimalistycznego, może być zastosowana jako element w lofcie, ale też sprawdzi się w eleganckim wnętrzu modern classic.
Tubądzin Torano White Lappato 59,8x59,8 - podstawowe informacje o płytce
Tubądzin White Lappato to kafelki w najbardziej uniwersalnym rozmiarze. Płytki 60x60 cm dobrze układa się zarówno na podłodze, jak i na ścianie - na mniejszej i na większej płaszczyźnie.
Torano White Lappato 60x60 zostały wypolerowane specjalnymi tarczami, co zapewniło im wykończenie jednocześnie matowe oraz błyszczące. Taka powierzchnia daje efekt eleganckiego wyglądu przy jednoczesnym zachowaniu antypoślizgowości określanej na poziomie R9.
Kafelki są łatwe w utrzymaniu czystości, dlatego Tubądzin Torano White Lappato są dobrym wyborem do kuchni na podłogę oraz jako backsplash nad blatem roboczym, a także w łazience na ścianie pod natryskiem, za umywalkami i za wanną, gdzie najłatwiej o zacieki i plamy z mydła.
Polskiej produkcji Torano White Lappato są dostosowane do naszych warunków atmosferycznych. Mrozoodporne dobrze znoszą niską temperaturę. Są świetne jako wykończenie elewacji budynku.
Torano white lappato 60x60 cm do propozycja do aranżacji domu, a także przestrzeni użytkowych - restauracji, hoteli, kawiarni.
Dane techniczne
| Ilość metrów w kartonie | 1,79 m2 |
| Producent | Tubądzin - Polska |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 5 szt. |
| Przeznaczenie | Płytki na ściany i podłogi |
| Grubość (mm) | 8 mm |
| Waga opakowania (kg) | 33 kg |
| Rodzaj powierzchni | Lappato |
| Mrozoodporność | Tak |
| Rektyfikowane krawędzie | Tak |
| Format | 60x60 cm |
| Kolor | Biały |
| Kształt | Kwadrat |
| ID produktu | #45810 |
