Cena za 3 opakowania (min. zamówienie): 3 153,60 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Opis
Tubądzin Regal Stone Poler 119,8x119,8 - podstawowe informacje o płytce
Dane techniczne
| Ilość metrów w kartonie | 2,88 m2 |
| Producent | Tubądzin - Polska |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 2 szt. |
| Przeznaczenie | Płytki na ściany i podłogi |
| Grubość (mm) | 6 mm |
| Waga opakowania (kg) | 44 kg |
| Rodzaj powierzchni | Poler |
| Mrozoodporność | Tak |
| Rektyfikowane krawędzie | Tak |
| Format | 120x120 cm |
| Kolor | Czarny |
| Kształt | Kwadrat |
| Min. ilość opakowań | 3 |
| ID produktu | #45321 |
