Cena za opakowanie: 86,11 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Opis
Tubądzin Masovia Bianco Gloss 7,8x29,8 płytka ścienna - podstawowe informacje o płytce:
Dane techniczne
| Ilość metrów w kartonie | 0,79 m2 |
| Producent | Tubądzin - Polska |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 34 sztuki |
| Przeznaczenie | Płytki ścienne |
| Grubość (mm) | 10 mm |
| Waga opakowania (kg) | 14,14 kg |
| Rodzaj powierzchni | Połysk |
| Format | 8x30 cm |
| Kolor | Biały |
| Kształt | Prostokąt |
| ID produktu | #58561 |
