Cena za opakowanie: 327,45 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Dane techniczne
Dane techniczne
| Ilość metrów w kartonie | 1,77 m2 |
| Producent | Tubądzin - Polska |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 6 szt. |
| Przeznaczenie | Płytki ścienne |
| Grubość (mm) | 10 mm |
| Waga opakowania (kg) | 32 kg |
| Rodzaj powierzchni | Matowa |
| Mrozoodporność | Nie |
| Rektyfikowane krawędzie | Tak |
| Format | 30x90 cm |
| Kolor | Szary |
| Kształt | Prostokąt |
| ID produktu | #44972 |
Opis
Polski producent pokusił się o nietypowy patchwork. Nie tworzy go konkretny wzór. Tubądzin Interval Carpet to mozaika kolorystyczna, która składa się z przetkanych kontrastowych, ale reż spokojnych barw: kremu, beżu, brązu, szarości i błękitu. Interval carpet płytka ścienna zachwyca tych, którzy poszukują w ceramice możliwości stworzenia unikalnej dekoracji przy zachowaniu harmonii i wyczucia.
Gdzie stosować Tubądzin Interval Carpet?
Płytki Tubądzin Interval Carpet mimo ilości barw należą do dekorów stosunkowo stonowanych, co zawdzięczają subtelnym odcieniom. Nie przytłaczają wnętrz, także niewielkich i nawet w opcji, gdy pokrywają całą ścianę. Kafle ciekawie prezentują się we wnękach, wykuszach czy jako obudowa filarów. W nowoczesnej kuchni Tubądzin Interval Carpet można wykorzystać jako obudowę wyspy, a w łazience na ścianie za wanną. Wymiary Interval Carpet 32,8x89,8 pozwalają na ułożenie elementów pionie także na fragmencie powierzchni i połączyć z monochromatyczną ceramiką. To patent na ciekawą aranżację łazienki, salonu i sypialni. Mieszanina barw na powierzchni Tubądzin Interval Carpet sprawia, że kafle łatwo utrzymać w czystości. Plamy i zacieki są mniej widoczne niż na gładkich opcjach, co zwiększa estetykę i wygodę w użytkowaniu przestrzeni. Interval carpet płytka ścienna sprawdza się więc jako backsplash nad blatem kuchennym.
Z czym łączyć Tubądzin Interval Carpet?
Dzięki mieszaninie chłodnych i ciepłych odcieni Interval Carpet 32,8x89x8 dobrze komponuje się z różnymi kaflami monochromatycznymi. Stonowany efekt uzyskasz, zestawiając je z imitacją drewna, kremem lub beżem, a bardziej intensywne wnętrze powstanie z połączenia Tubądzin Interval Carpet z błękitem i brązem. Jest świetnym tłem dla dodatków złotych, a także bambusowych.
