Cena za opakowanie: 820,80 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Opis
Tubądzin Grand Cave Ivory Struktura 119,8x119,8 płytki kamienne gresowe- podstawowe informacje o płytce
Dane techniczne
| Ilość metrów w kartonie | 2,88 m2 |
| Producent | Tubądzin - Polska |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 2 szt. |
| Przeznaczenie | Płytki na ściany i podłogi |
| Grubość (mm) | 6 mm |
| Waga opakowania (kg) | 44 kg |
| Rodzaj powierzchni | Strukturalna |
| Mrozoodporność | Tak |
| Rektyfikowane krawędzie | Tak |
| Format | 120x120 cm |
| Kolor | Kremowy/Beżowy |
| Kształt | Kwadrat |
| ID produktu | #62437 |
