Cena za opakowanie: 248,81 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Opis
Tubądzin Aulla Graphite Struktura 59,8x59,8 - podstawowe informacje o płytce
Dane techniczne
| Ilość metrów w kartonie | 1,79 m2 |
| Producent | Tubądzin - Polska |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 5 szt. |
| Przeznaczenie | Płytki na ściany i podłogi |
| Grubość (mm) | 8 mm |
| Waga opakowania (kg) | 33 kg |
| Rodzaj powierzchni | Matowa |
| Mrozoodporność | Tak |
| Rektyfikowane krawędzie | Tak |
| Format | 60x60 cm |
| Kolor | Szary |
| Kształt | Kwadrat |
| ID produktu | #44311 |
