Cena za opakowanie: 473,04 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Opis
Todagres Aral Blanco Natural 60x120- podstawowe informacje o płytce :
Dane techniczne
| Ilość metrów w kartonie | 2,16 m2 |
| Producent | Todagres- Hiszpania |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 3 szt. |
| Przeznaczenie | Płytki na ściany i podłogi |
| Grubość (mm) | 7,5 mm |
| Waga opakowania (kg) | 40 kg |
| Rodzaj powierzchni | Satyna |
| Mrozoodporność | Tak |
| Rektyfikowane krawędzie | Tak |
| Format | 60x120 cm |
| Kolor | Biały |
| Kształt | Prostokąt |
| ID produktu | #33008 |
