Thoro Kinkiet KUKKIA czarna
Cena za opakowanie: 599,00 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Opis
Wiszące ogrody w Twoim salonie
Połącz swoją miłość do natury i świetnego designu dzięki lampie Kukkia
Kukkia zaskakuje i olśniewa.
Jej minimalistyczna forma wniesie do Twojego wnętrza mnóstwo blasku, doda mu elegancji i pozwoli Ci cieszyć się pięknem naturalnej zieleni. Z nią Twoje wnętrze stanie się nietuzinkowe i pełne życia.
Czar roślin przemieni każde wnętrze w dom.
Kukkia pozwoli Ci umieścić je w samym centrum. Ten ekologiczny projekt łączący funkcjonalność oświetlenia z kojącym wpływem flory to perła polskiego designu. Imponujących rozmiarów lampa rozświetli salon, kuchnię czy jadalnię. A kinkiety uzupełnią aranżację, dodając blask precyzyjnie tam, gdzie go potrzebujesz.
Rośliny i światło znalazły wspólny język
Kolekcja Kukkia to nie tylko światło! Każda lampa zapewnia Ci miejsce na Twoje ulubione rośliny. Przemyślany design pozwala umieścić doniczki z kwiatami bezpośrednio w kloszach. W ten sposób możesz cieszyć się kojącym dla duszy widokiem zieleni w samym sercu salonu lub nad kuchenną wyspą. Z kolei intensywne światło doskonale doświetli pomieszczenia, tworząc intrygujący teatr cieni na ścianach.
Minimalistyczna forma do każdego wnętrza
Lampy z kolekcji Kukkia pasują na każdą okazję. Mogą być głównym źródłem światła w salonie lub skutecznie rozjaśnić jadalnię. Z kolei kinkiety doskonale sprawdzą się jako dodatkowe oświetlenie lub podkreślą Twoje wyjątkowe dekoracje na ścianach. A dzięki miejscu na doniczkę same będą wspaniałą ozdobą każdego wnętrza.
Jakość “Made in Poland”
Kukkia to po fińsku “kwiat”. Ten akurat ma swoje korzenie w Polsce. Autorem nietuzinkowego projektu lamp w kolekcji jest uznany na całym świecie polski architekt wnętrz Łukasz Kwietniewski. Lampy wiszące i kinkiety z miejscem na kwiaty to jego hołd dla natury, z której czerpie najwięcej inspiracji. Wszystkie oprawy z kolekcji zostały wyprodukowane w całości w Polsce przy użyciu polskich materiałów. Najwyższej jakości stal i aluminium pomalowaliśmy proszkowo, by zagwarantować Ci trwałość na wiele lat.
Sięgnij po kwiat polskiego designu!
Zaproś blask i naturę do swojego domu.
Dane techniczne
| EAN | 5903282763586 |
| Seria | Thoro |
| Gwarancja | 5 lat |
| Długość | 12 cm |
| Szerokość | 20 cm |
| Wysokość | 24 cm |
| Waga | 1,30 kg |
| Rodzaj gwintu | GU10 |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Moc maksymalna (W) | 40 W |
| Żarówka w komplecie | Nie |
| Klasa IP | IP20 |
| Łączenie | nie dotyczy |
| Materiał | stal,aluminium |
| Styl | Nowoczesny |
| Kształt | tuba |
| Funkcjonalność | świeci w dół |
| Kolor | czarny |
| Kolor kabla | nie dotyczy |
| ID produktu | #54170 |
