Cena za opakowanie: 1 949,00 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Opis
SVIS DESIGN Umywalka nablatowa betonowa SIRIUS BASIC ALCHEMY niebiesko - miedziana - podstawowe informacje :
- Kod produktu: 11599
- Rozmiar S/G/W mm: 600/300/90
- Materiał : beton
- Waga: 12 kg
- Bez otworu na baterię
- Bez przelewu
- W wersji podstawowej umywalka betonowa ORION ma prosty, gładki kształt. Z zewnątrz widoczna klasyczna struktura betonu z dziurkami i pęknięciami. Wykonana jest z niemalowanego betonu. Ręcznie wykonany dekor ALCHEMY to barwy zainspirowane reakcjami chemicznymi metali.
- Lakierowana powierzchnia gwarantuje łatwiejszą konserwację (lakier półmatowy).
- Drobne nierówności poszczególnych produktów, nie są wadą. Różnice w wyglądzie wynikają z ręcznej obróbki oraz typowej struktury i zachowania betonu. Podczas dojrzewania mogą tworzyć się różne wzory.
- Kolorystyka produktów może nieznacznie różnić się od zdjęć użytych na stronie.
- Gwarancja: 2 lata
Dane techniczne
| Typ | Nablatowa |
| Otwór na baterie | Nie |
| Materiał | Betonowy |
| Wysokość | 9 cm |
| Szerokość | 60 cm |
| Głębokość | 30 cm |
| Kolor | Niebiesko - miedziany |
| ID produktu | #34219 |
