Cena za opakowanie: 3 105,00 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Opis
SVIS DESIGN Umywalka nablatowa betonowa PERSEUS BASIC biała - podstawowe informacje :
- Kod produktu: 10510
- Rozmiar S/G/W mm: 600/474/163
- Materiał : beton
- Waga: 12 kg
- Bez otworu na baterię
- Bez przelewu
- Seria PERSEUS umywalka BASIC ma nieregularny kształt, posiada gładką powierzchnię. Z zewnątrz widoczna klasyczna struktura betonu z dziurkami i pęknięciami. Wykonana jest z niemalowanego betonu.
- Lakierowana powierzchnia gwarantuje łatwiejszą konserwację (lakier matowy).
- Drobne nierówności poszczególnych produktów, nie są wadą. Różnice w wyglądzie wynikają z ręcznej obróbki oraz typowej struktury i zachowania betonu. Podczas dojrzewania mogą tworzyć się różne wzory.
- Kolorystyka produktów może nieznacznie różnić się od zdjęć użytych na stronie.
- Gwarancja: 2 lata
Dane techniczne
| Typ | Nablatowa |
| Otwór na baterie | Nie |
| Materiał | Betonowy |
| Wysokość | 16 cm |
| Szerokość | 60 cm |
| Głębokość | 47 cm |
| Kolor | Biały |
| ID produktu | #34225 |
