Dostępność:
dostępny na zamówienie
Czas wysyłki:
21 - 28 dni roboczych
Cena:
4 269,00 zł szt.
4269.00
Cena za opakowanie: 4 269,00 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Opis
SVIS DESIGN Umywalka nablatowa dębowa 60 cm ORION lakier błyszczący - podstawowe informacje :
Dane produktu :
- Kod produktu: 10170
- Rozmiar S/G/W mm: 609/298/119
- Materiał : drewno
- Waga: 10 kg
- Bez otworu na baterię
- Bez przelewu
- Lakier błyszczący
- Umywalka drewniana dębowa serii ORION bez przelewu. Sposób montażu - nablatowa.
- Wykonany jest z naturalnego materiału - pryzmaty z litego dębu. Dąb o uroczym jasnobrązowym odcieniu, nadaje wnętrzu ponadczasowy charakter, który nie podlega modowym trendom. Ma charakterystyczną, żywą strukturę z licznymi sękami i kolorowymi plamami.
- Drewno to piękny, naturalny materiał o niepowtarzalnym wzornictwie, który nada Twojej łazience wyrazistą oryginalność.
- Konserwacja jest łatwa. Po każdym użyciu spłucz zlew wodą i wytrzyj do sucha. Zalecamy czyszczenie letnią wodą z nieagresywnym detergentem (np. wodą z mydłem) i bawełnianą szmatką. NIE UŻYWAJ DETERGENTÓW, KTÓRE MOGĄ NARUSZYĆ LAKIER!
- Gwarancja: 2 lata
Dane techniczne
| Typ | Nablatowa |
| Kształt | Owal |
| Otwór na baterie | Nie |
| Materiał | Drewniany |
| Wysokość | 12 cm |
| Szerokość | 60 cm |
| Głębokość | 30 cm |
| Kolor | Brązowy |
| ID produktu | #34242 |
Produkty powiązane
