Cena za opakowanie: 699,00 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Opis
Lampa wisząca czarna/biała BLUM
BLUM to most między klasyką a awangardą, zgrabnie stojący między tymi dwoma stylami. W efekcie potrafi doskonale wpasować się we wnętrza zarówno w jednym, jak i drugim wystroju.
Wita Cię ciepłym blaskiem
Gdy po długim dniu wracasz do domu i marzysz o relaksującym wieczorze, BLUM pomoże Ci odnaleźć ukojenie. Jej ciepły blask będzie Ci towarzyszył podczas przygotowywania wieczornego posiłku, czytania książki czy ostatnich chwil przed snem.
Niebanalny design
Postaw na prostotę z efektownym twistem. Lampa BLUM łączy geometryczny kształt trapezu z zaokrąglonymi krawędziami. Niby prosta, a jednak przyciąga uwagę. Po zapaleniu żarówka przepięknie rozjaśnia wnętrze klosza, a światło miękko wypływa na zewnątrz tworząc w pomieszczeniu idealną atmosferę do odpoczynku.
Zarówno do większych, jak i mniejszych pomieszczeń
Lampa BLUM jest dostępna 2 wersjach: na 1 i 3 klosze, dzięki czemu sprawdzi się w większości pomieszczeń. Możesz ją wybrać jako główne źródło światła, albo zamontować kilka pojedynczych lamp w jednym pomieszczeniu i stworzyć oryginalną kompozycję.
Dostępna w bieli i czerni
Tyle wystarczy, by wkomponować ją w wystrój salonu, kuchni czy sypialni. Zastanów się, jaki efekt aranżacji chcesz uzyskać i wybierzesz odpowiedni kolor. Biały cudownie rozświetli mniejsze pomieszczenie i optycznie je powiększy, a czarny nada mu charakteru. Ostateczna decyzja należy do Ciebie.
Oświetlenie dostosowane do potrzeb
Nie musisz decydować się na jeden typ oświetlenia w całym domu. Wybierz barwę oraz moc światła do rodzaju pomieszczenia dzięki wymiennym żarówkom E27. Ciepłe światło? Zimne? Mocne? Wyraziste? Co wolisz!
Zaproś do swojego wnętrza subtelną geometrię stylu w postaci lampy wiszącej BLUM.
Dane techniczne
| EAN | 5903282707702 |
| Seria | 2BM |
| Gwarancja | 5 lat |
| Szerokość | 28 cm |
| Wysokość | 128 cm |
| Waga | 5,65 kg |
| Wymiar klosza | 28/28 cm |
| Wymiar podsufitki | 5/60 cm |
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Ilość źródeł światła | 3 |
| Moc maksymalna (W) | 60 W |
| Żarówka w komplecie | Nie |
| Klasa IP | IP20 |
| Łączenie | 1 |
| Materiał | tkanina,stal |
| Styl | minimalistyczny |
| Kształt | nieregularny |
| Funkcjonalność | regulacja zawiesia |
| Kolor | biały |
| Kolor kabla | transparentny |
| Kolor podsufitki | biały |
| ID produktu | #53708 |
