Cena za opakowanie: 149,00 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Opis
Plafon YOLI to klasa sama w sobie, dlatego nie potrzebuje dodatkowych ozdobników. Swoją obecnością z przyjemnością wzbogaci Twoje wnętrze. Jeśli potrzebujesz lampy, która potrafi sprostać wielu aranżacyjnym wyzwaniom, koniecznie poznaj bliżej plafon YOLI.
Jedna lampa, wiele możliwości
W plafonie YOLI stylowa prostota łączy się z ponadczasową klasyką, dając efekt wizualny, która wpasuje się w różnorodne wnętrza. Jeden model lampy może spójnie zdobić wszystkie przestrzenie w Twoim domu. Sprawdzi się zarówno w sypialni i kuchni, jak i salonie czy jadalni.
Minimalistyczny design
Regularny kształt klosza w formie kuli koi zmysły i jest doskonałym dodatkiem dekoracyjnym wnętrza. Subtelnie je dopełnia, stając się towarzyszem Twojej codzienności. Plafon YOLI rozświetla wieczorny mrok i wprowadza blask w ciemne, zimowe poranki. Jest przy Tobie, gdy go potrzebujesz.
Kolorystyka, którą kochają wnętrza
Dzięki 2 klasycznym wersjom kolorystycznym - czarnej i białej - estetyka lampy będzie doskonale współgrać z przestrzenią urządzoną w stylu skandynawskim, nowoczesnym, eklektycznym, loftowym czy industrialnym.
Wariant, jakiego potrzebujesz
YOLI możesz z łatwością dobrać do wielkości pomieszczenia dzięki kilku wariantom lampy - z 1, 2, 3, 4 a nawet 6 punktami światła. Ich blask rozświetli każdą przestrzeń. Niepozorny, a jednocześnie niezastąpiony - taki jest właśnie plafon YOLI.
Bajecznie proste czyszczenie
Zapomnij o trudnych do czyszczenia kloszach z mnóstwem zakamarków, w których uporczywie gromadzi się kurz. Kulisty kształt plafonu YOLI nie tylko zapobiega osadzaniu się pyłków - sprawia również, że lampę sprząta się rzadziej i znacznie łatwiej.
Odkryj magię plafonu YOLI, zapraszając go do swojego wnętrza!
Parametry techniczne:
- Kategoria: Lampa sufitowa
- SKU: SL.1152
- EAN: 5903282732001
- Seria: French Sky
- Kolekcja: Yoli
- Gwarancja: 5 lat
- Długość: 34.5
- Szerokość: 12
- Wysokość: 14.5
- Waga: 0.72
- Wymiar klosza: Nie dotyczy
- Wymiar podsufitki: Nie dotyczy
- Karton długość (cm): 32
- Karton szerokość(cm): 20
- Karton wysokość (cm): 14
- Waga netto (kg): 0.72
- Waga brutto (kg): 1,32
- Rodzaj gwintu: G9
- Ilość źródeł światła: 2
- Moc maksymalna (W): 12
- Lumeny: Nie dotyczy
- Kelwiny: Nie dotyczy
- Żarówka w komplecie: NIE
- Klasa IP: IP20
- Klasa energetyczna: Nie dotyczy
- Łączenie: Nie dotyczy
- Materiał: stal/szkło
- Styl: nowoczesny
- Kształt: kula
- Funkcjonalność: rozproszone światło
- Kolor: czarny
- Kolor kabla: Nie dotyczy
- Kolor podsufitki: czarny
- Przeznaczenie: Salon, Sypialnia, Jadalnia, Kuchnia, Korytarz, Przedpokój
- Kraj produkcji: Wyprodukowano w Polsce
Dane techniczne
| EAN | 5903282732001 |
| Seria | French Sky |
| Gwarancja | 5 lat |
| Długość | 34,5 cm |
| Szerokość | 12 cm |
| Wysokość | 14,5 cm |
| Waga | 0,72 kg |
| Rodzaj gwintu | G9 |
| Ilość źródeł światła | 2 |
| Moc maksymalna (W) | 12 W |
| Żarówka w komplecie | Nie |
| Klasa IP | IP20 |
| Materiał | stal,szkło |
| Styl | Nowoczesny |
| Kształt | kula |
| Funkcjonalność | rozproszone światło |
| Kolor | czarny |
| Kolor podsufitki | czarny |
| ID produktu | #54049 |
