Cena za opakowanie: 139,00 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Opis
Plafon betonowy VALDE
Plafon betonowy VALDE to propozycja dla industrialnych, surowych wnętrz. Jego minimalistyczny styl i prosta, funkcjonalna forma idealnie odnajdą się w loftowych klimatach. VALDE to definicja doskonałej betonowej lampy.
Łatwa w czyszczeniu
Plafon betonowy VALDE wyczyścisz z łatwością. Jego prosty kształt jest pozbawiony trudno dostępnych zakamarków, dlatego sprzątanie zajmie Ci tylko chwilę.
Uniwersalny system montażowy
Lubisz proste i intuicyjne rozwiązania? To polubisz plafon betonowy VALDE! Jest wyposażony w uniwersalny system montażowy, więc montaż przebiega szybko i sprawnie .
Trwały, estetyczny beton
Plafon jest w całości wykonany z trwałego, jasnoszarego betonu, który doskonale zaprezentuje się w industrialnym wnętrzu. Jego surowy wygląd będzie estetycznym dopełnieniem także loftowych aranżacji.
Dowolny rodzaj światła
Z betonową plafonem VALDE każdy detal wystroju masz w swoich rękach. Dzięki wymiennym żarówkom GU10* możesz dowolnie dobierać barwę i moc światła - od jaskrawo białego po cieplejsze, żółte tony.
*źródło światła nie jest w komplecie
Ekonomiczna wymiana żarówki
Koniec z wymianą całego betonowego plafonu, gdy padnie światło! Model VALDE jest wyposażony żarówkę, a nie moduł ledowy, dzięki czemu możesz szybko i ekonomicznie ją wymienić. Bez kupowania nowej lampy.
Dane techniczne
| EAN | 5903282706453 |
| Seria | Persian Indigo |
| Gwarancja | 5 lat |
| Długość | 14 cm |
| Szerokość | 14 cm |
| Wysokość | 14 cm |
| Waga | 1,35 kg |
| Rodzaj gwintu | GU10 |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Moc maksymalna (W) | 40 W |
| Żarówka w komplecie | Nie |
| Klasa IP | IP20 |
| Łączenie | nie dotyczy |
| Materiał | beton |
| Styl | industrialny |
| Kształt | kwadrat |
| Funkcjonalność | świeci w dół |
| Kolor | szary |
| Kolor kabla | nie dotyczy |
| ID produktu | #53607 |
