Cena za opakowanie: 159,00 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Opis
Elegancja i innowacyjna estetyka to cechy lamp TITRAN. W skład serii wchodzą kinkiety, dwu- i trzypłomienne plafony oraz lampy wiszące z jednym i trzema punktami światła. Proste, geometryczne linie przyciągają wzrok, a kompozycja emanuje lekkością i subtelnością. Czy tak właśnie wygląda lampa idealna?
Uporządkowana forma
TITRAN umiejętnie wykorzystuje formę koła okalającą żarówkę. Zabieg ten w pełni wpisuje się w styl designerskiego oświetlenia, które pomoże wprowadzić do przestrzeni pożądaną równowagę.
Ciepło i spokój
Design TITRAN można określić jako oszczędny i ascetyczny, ale jednocześnie bije z niego ciepło. Tak właśnie działają zaokrąglenia — potrafią złagodzić projekt oraz wprowadzić do wnętrza spokój i ład.
Mniej znaczy więcej
Minimalizm nie lubi różnorodności wzorów i materiałów oraz bogatej kolorystyki. Przy produkcji lamp TIRRAN postawiliśmy na wysokiej jakości stal z białą, nieskazitelnie gładką powłoką proszkową. Klientowi pozostawiamy natomiast decyzję, ilu punktowego oświetlenia potrzebuje — w ofercie znajdzie warianty z 1, 2 i 3 płomieniami.
Ideał dla miłośników nowoczesnego wystroju
Nasze lampy będą doskonałym wyborem do wnętrz w stylu, skandynawskim, japandi czy loftowym. Sprzyja im drewno, cegła, beton i inne naturalne, wysokiej jakości materiały.
Wymienne żarówki LED
Żarówka stanowi serce tej lampy. Dobierz jej kształt, barwę i moc do swoich preferencji. Wiemy, że upodobania mogą z biegiem czasu ewoluować — nagle chcesz się otulić ciepłym, kameralnym światłem lub potrzebujesz mocniejszego oświetlenia do pracy. W tej sytuacji łatwo wymienisz żarówkę na inną.
Daj się uwieść subtelnej formie i funkcjonalności TITRAN!
Dane techniczne
| EAN | 5903282728554 |
| Seria | Crimson |
| Gwarancja | 5 lat |
| Długość | 40 cm |
| Szerokość | 5 cm |
| Wysokość | 20 cm |
| Waga | 0,875 kg |
| Wymiar podsufitki | 30/5/2 cm |
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Ilość źródeł światła | 2 |
| Moc maksymalna (W) | 60 W |
| Żarówka w komplecie | Nie |
| Klasa IP | IP20 |
| Łączenie | nie dotyczy |
| Materiał | Stal |
| Styl | Nowoczesny |
| Kształt | okrągły |
| Funkcjonalność | świeci w dół |
| Kolor | biały |
| Kolor kabla | nie dotyczy |
| Kolor podsufitki | biały |
| ID produktu | #54032 |
