Cena za opakowanie: 239,00 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Opis
Plafon sufitowy z białego szkła
Funkcjonalny plafon sufitowy z białego szkła to propozycja do nowoczesnych, eleganckich wnętrz. Połączenie bieli ze stalą jest ciekawym, momentami surowym połączeniem. To wrażenie jednak znika w momencie zapalenia lampy - białe szkło przepięknie eksponuje światło, zachwycając Cię swoim wyglądem.
Prosta forma, proste sprzątanie
Minimalistyczny kształt lampy sprawia, że jej sprzątanie jest bajecznie szybkie i proste. Wystarczy Ci kilka sekund, by oczyścić ją z kurzu i cieszyć się niezmąconym blaskiem.
Moc i barwa światła w Twoim stylu
Planujesz umieścić plafon w sypialni, biurze, a może salonie? Dobierz moc i barwę światła odpowiednią dla pomieszczenia dzięki wymiennym żarówkom G9* i stwórz w nim wymarzony klimat.
*źródło światła nie jest w komplecie
Doskonale rozproszone światło
Matowy klosz plafonu sufitowego z białego szkła przepięknie rozprasza światło we wszystkich kierunkach. W zależności od mocy żarówki, możesz uzyskać ciepłą, delikatną poświatę lub silny blask.
Ponadczasowy design
Ten plafon sufitowy z białego szkła to wybór modny przez lata. Ponadczasowy design sprawia, że równie dobrze zaprezentuje się w łazience, salonie czy sypialni, a stalowe akcenty dodają mu charakteru.
Montaż bez kucia
Plafon ma natynkowy system montażowy, więc zamontujesz go z łatwością i bez bałaganu - zarówno na suficie, jak i ścianie.
Dane techniczne
| EAN | 5903282718708 |
| Seria | Tangerine |
| Gwarancja | 5 lat |
| Długość | 45 cm |
| Szerokość | 30 cm |
| Wysokość | 5,5 cm |
| Waga | 1,40 kg |
| Rodzaj gwintu | G9 |
| Ilość źródeł światła | 2 |
| Moc maksymalna (W) | 40 W |
| Żarówka w komplecie | Nie |
| Klasa IP | IP20 |
| Łączenie | 1 |
| Materiał | stal,szkło |
| Styl | Nowoczesny |
| Kształt | owalny |
| Funkcjonalność | rozproszone światło |
| Kolor | chrom |
| Kolor kabla | nie dotyczy |
| ID produktu | #53903 |
