Cena za opakowanie: 129,00 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Opis
Plafon NORANO
Niestandardowo długie ramiona, głęboka czerń i opcja regulacji kierunku padania światła to cechy charakterystyczne plafonów z kolekcji NORANO. Minimalistyczne, a jednocześnie niezwykle funkcjonalne, z pewnością przypadną do gustu fanom praktycznych rozwiązań.
Regulacja kierunku padania światła
Sam zdecyduj, gdzie ma padać snop światła dzięki ruchomym kloszom. Możesz wybrać wersję z jednym punktem światła do mniejszych pomieszczeń lub dwoma do większych przestrzeni.
Design, który pokocha wiele wnętrz
NORANO świetnie wpasuje się w surowy, industrialny klimat, dopełni swoją czernią loftowe wnętrze lub zawiśnie w nowoczesnym, a jednocześnie eleganckim gabinecie. Lampy z tej kolekcji nie zdominują wystroju pomieszczenia, lecz subtelnie i z klasą go dopełnią.
Polska trwałość
Cały proces produkcji lamp Sollux odbywa się w Polsce, z dbałością o każdy szczegół. Dzięki temu możesz cieszyć się ich wyjątkową trwałością, a tym samym obecnością plafonu NORANO w swoim wnętrzu przez wiele lat.
Ponadczasowa czerń
Klasyka nigdy się nie starzeje, tak jak i lampy NORANO. Głęboka czerń z chromowanymi wstawkami pasuje do wielu wystrojów, dlatego nawet jeśli zdecydujesz się na przearanżowanie swojego wnętrza, plafon NORANO nadal będzie pięknie je oświetlał.
Światło do każdego pomieszczenia
Plafon NORANO z powodzeniem zawiśnie zarówno w kuchni, salonie, jak i sypialni. Ile pomysłów, tyle możliwości! Z lampami Sollux możesz wykorzystać je wszystkie!
Poczuj loftowy klimat w nowoczesnym wydaniu!
Dane techniczne
| EAN | 5903282724525 |
| Seria | Bittersweet Shimmer |
| Gwarancja | 5 lat |
| Długość | 10 cm |
| Szerokość | 6 cm |
| Wysokość | 10 cm |
| Waga | 0,58 kg |
| Wymiar klosza | 6/10 cm |
| Wymiar podsufitki | 5,5/8/2 cm |
| Rodzaj gwintu | GU10 |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Moc maksymalna (W) | 40 W |
| Żarówka w komplecie | Nie |
| Klasa IP | IP20 |
| Łączenie | 1 |
| Materiał | Stal |
| Styl | Nowoczesny |
| Kształt | tuba |
| Funkcjonalność | ruchomy klosz |
| Kolor | czarny |
| Kolor kabla | nie dotyczy |
| ID produktu | #53971 |
