Cena za opakowanie: 1 299,00 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Opis
Plafon LUNA
Szukasz minimalistycznego, a jednocześnie stylowego oświetlenia do swojego mieszkania? Chcesz uzyskać dużo światła, ale nie przytłoczyć lampą pozostałych elementów wystroju? Plafon LUNA został zaprojektowany z myślą o Tobie. Zaproś go do swojego wnętrza - niech rozbłyśnie!
Stylowy minimalizm
Plafon LUNA idealnie wpasuje się w nowoczesne aranżacje, dodając im blasku swoją obecnością. Może rozgościć się zarówno w kuchni, salonie, jak i sypialni, bo dla dobrego designu nie ma żadnych ograniczeń.
Dwa rozmiary do wyboru
Tworzenie kompozycji świetlnej z lampą LUNA będzie jeszcze łatwiejsze, dzięki dwóm rozmiarom. Możesz potraktować plafon, jako główne oświetlenie w pomieszczeniu, a także wybrać go jako subtelne źródło dodatkowego światła. To Ty decydujesz.
Komfort w najlepszym wydaniu
W plafonie LUNA źródłem światła jest wysokiej jakości moduł ledowy. W przeciwieństwie do niższej klasy modeli nie migocze i nie męczy wzroku. Zapewnia pełen komfort korzystania, niezależnie od tego, czy spędzasz czas oglądając ulubiony film, czy może w pełnym skupieniu czytając książkę.
Piękny i funkcjonalny
Nie musisz wybierać pomiędzy wyglądem a wygodą. Plafon LUNA to doskonałe oświetlenie dla każdego, kto lubi porządek, ale nie chce tracić za dużo czasu na sprzątanie. Kształt lampy sprawia, że osadza się na niej o wiele mniej kurzu, który i tak jest o wiele łatwiejszy do usunięcia. Tylko kilka ruchów ściereczką i gotowe.
Wysoka wydajność energetyczna
Nowoczesny moduł ledowy prócz komfortu użytkowania zapewnia także oszczędność energii, o czym szybko się przekonasz, otrzymując niższe rachunki za prąd.
Zaproś minimalistyczne oświetlenie do swojego mieszkania
Dane techniczne
| EAN | 5903282707399 |
| Seria | 2BM |
| Gwarancja | 5 lat |
| Długość | 140 cm |
| Szerokość | 140 cm |
| Wysokość | 15 cm |
| Waga | 6,95 kg |
| Rodzaj gwintu | G13 |
| Ilość źródeł światła | 6 |
| Moc maksymalna (W) | 8 W |
| Lumeny | 850lm |
| Kelwiny | 3000K |
| Żarówka w komplecie | Tak |
| Klasa IP | IP20 |
| Klasa energetyczna | E |
| Łączenie | 1 |
| Materiał | tkanina |
| Styl | minimalistyczny |
| Kształt | prostokąt |
| Funkcjonalność | rozproszone światło |
| Kolor | biały |
| Kolor kabla | nie dotyczy |
| ID produktu | #53677 |
