Cena za opakowanie: 129,00 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Opis
Nowoczesny plafon punktowy LOOPEZ
Plafon LOOPEZ to kwintesencja współczesnej elegancji. Jego prosta forma i połyskujące metalowe detale sprawdzą się doskonale, jeśli chcesz dodać szyku swojemu nowoczesnemu wnętrzu. Wybierz jedną z trzech wersji kolorystycznych, by wyrazić indywidualny styl Twojego domu.
Wyczyść jednym ruchem dłoni
Ten piękny plafon zawsze utrzymasz w nienagannej czystości. Prosty, cylindryczny kształt bez zakamarków i gładki materiał pozwolą Ci zetrzeć kurz w mgnieniu oka.
Zamontuj bez problemu
Plafon LOOPEZ wyposażyliśmy w uniwersalny system montażowy. Dzięki niemu z łatwością zainstalujesz lampę w dowolnym pomieszczeniu. Szybko i bez problemu.
Ponadczasowe materiały i kolory
Stal pomalowaną proszkowo na matową czerń dopełniają połyskujące metalowe elementy. Wybierz, czy w Twoim wnętrzu najpiękniej będzie wyglądał dodatek chromu, złota czy miedzi.
Idealnie dopasowane światło
Wymienne żarówki GU10* dają Ci więcej swobody w wyborze natężenia i barwy oświetlenia w Twoim domu. Dostosuj je do swoich preferencji i zmieniaj, kiedy potrzebujesz.
*źródło światła nie jest w komplecie
Ekologicznie i ekonomicznie
W plafonie LOOPEZ zastosowaliśmy wymienne żarówki, zamiast modułów ledowych. Więc, gdy lampa przestanie świecić, wystarczy, że zastąpisz jedynie źródło światła. Bez marnowania surowców i bez zbędnych wydatków.
Dane techniczne
| EAN | 5903282731622 |
| Seria | Ocean Green |
| Gwarancja | 5 lat |
| Długość | 6 cm |
| Szerokość | 6 cm |
| Wysokość | 29 cm |
| Waga | 0,85 kg |
| Rodzaj gwintu | GU10 |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Moc maksymalna (W) | 40 W |
| Żarówka w komplecie | Nie |
| Klasa IP | IP20 |
| Materiał | Stal |
| Styl | Nowoczesny |
| Kształt | tuba |
| Funkcjonalność | świeci w dół |
| Kolor | czarny,chrom |
| ID produktu | #53849 |
